Avrasya Kurye Hakkında

Avrasya kurye istanbul da 2014 yılından itibaren hizmet veren bir kurye firmasıdır.

Avrasya kuryenin verdiği hizmetler

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Özel kurye
  • Arabalı kurye
  • Gece kurye

Hizmetlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

Avrasya Normal Kurye

Normal kurye hizmeti İstanbul il sınırları içerisinde belirli bir noktadan teslim noktasına 1.3 saat ile 4 saat içerisinde alıp teslim edildiği kurye hizmetidir. Ücretler ve süreler alım teslim noktalarının uzaklığına göre değişmektedir.

Avrasya Express Kurye

Express kurye daha hızlı teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için İstanbul sınırları içerisinde 1 saat ile 2 saat arasında teslimatının yapıldığı kurye hizmetidir. Ücret normal kurye gönderisinin 2 katıdır.  Fiyatlar mesafeye göre değişkenlik gösterir.

Avrasya VİP Kurye

Özel kurye hizmetinde kurye siz siparişinizi verdikten sonra direk olarak siparişinizi alıma gider ve hemen ardından teslim noktasına ulaştırır. En hızlı kurye hizmetidir. Normal kurye gönderisinin 4 katı ücreti vardır. Mesafeye göre değişkenlik gösterir.

Avrasya Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmeti motor ile taşınamayacak büyüklükte olan gönderilerinizi için sunulan bir hizmettir. Arabalı kurye hizmeti teslimat süresi 600 dk dır.

Arabalı kurye ücretlendirmesi mesafeye göre değişir.

Avrasya Gece Kurye

Gece kurye hizmeti 19:00 ve sabah 08:00 arası mesai saati dışarısında kalan zaman dilimi içerisinde verilen hizmettir. Gece çalışan firmalar ve kişiler için sunulan özel bir hizmettir.

Gece kurye hizmeti ücreti mesafeye göre değişmektedir.