Express Kurye Hakkında

Express kurye istanbulda hizmet vermekte olup toplamda 28 adet iç ve dış personeli bulunmaktadır.

Express Kuryenin verdiği hizmetler:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Özel kurye
  • Arabalı kurye
  • Gece kurye
  • Acil ilaç kurye
  • Dağıtım kurye

Express Normal kurye 

Normal kurye hizmeti istanbulda 3.5 saat ile 4 saat arasında mesafeye göre gönderinizin alınıp teslim edilmesi hizmetidir.

Fiyatlandırma mesafeye ve gönderi boyutuna göre değişebilir.

Express Kurye

Express kurye hizmeti normal kurye gönderisine göre 2 kat daha hızlı hizmettir. İstanbul içerisinde 60 dk ile 120 dk arasında gönderinizin alınıp teslim edilmesi hizmetidir.

Express kurye fiyatlandırması mesafeye ve gönderi boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

Özel Kurye

Özel kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin gönderinizi alıp teslim etmektedir. İstanbul içerisinde 45 dk ile 90 dk arasında mesafeye göre değişmektedir.

Özel kurye fiyatı normal kurye gönderisinin 4 katıdır.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmeti İstanbul il sınırları içerisinde motorlu kuryelerimizin taşıyamadığı büyüklükte olan gönderilerinizin arabalı kurye ile taşınması hizmetidir.

Arabalı kurye teslimat süresi 600 dk dır. Fiyatlar mesafeye göre değişmektedir.

Gece Kurye

Gece Kurye hizmeti 19:00 ve 08:00 arasında mesai saatleri dışında kalan sürede ki verilen hizmettir. Fiyatlar mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Teslimat süresi 45 dk ile 90 dk arasındadır.

Acil İlaç Kurye

Acil ilaç kurye hizmeti eczaneye gitme durumunuz olmadığı durumlarda sizler için ister reçetenizi sizden alıp ilacınızı alıp teslim etmek yada direk reçetesiz satılan bir ilaç ise alıp size teslim edilmesi hizmetidir.

Teslimat süresi ve fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Dağıtım Kurye

Dağıtım kurye hizmeti en az 100 adet aynı anda verilen gönderileriniz için geçerlidir. Ve gönderi yoğunluğuna göre fiyatlar belirlenmektedir.