Fiber Kurye hakkında

Fiber kurye istanbul il sınırları içerisinde hizmet veren bir kurye firmasıdır. 50 adet iç ve dış personeli ile en uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Fiber kuryenin verdiği hizmetler:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Vip kurye
  • Arabalı kurye
  • Gece kurye
  • Kiralık kurye

Şeklinde birçok hizmeti bulunmaktadır.

Fiber Normal kurye

Normal kurye hizmeti istanbul sınırları içerisinde bir noktadan bir noktaya 1 saat ile 4 saat arasında alım ve tesliminin yapıldığı bir kurye hizmetidir.

Normal kurye ücretleri ve teslimat süreleri gönderinin yakın ve uzaklığına göre değişmektedir.

Fiber Express kurye

Express kurye hizmeti normal kurye gönderisine göre iki kat daha hızlı olarak alınıp teslimatının yapıldığı kurye hizmetidir. İstanbul içerisinde 1 saat ile 2 saat arasında adresten alınıp teslim edilmektedir.

Express kurye ücretleri normal kurye ücretinin 2 katıdır. Mesafeye ve gönderi boyutlarına göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır.

Fiber VİP ( ÖZEL ) kurye

Özel kurye hizmetinde kuryenin sadece sizin için çalışmasıdır. Şöyle ki siparişinizi verdiğiniz andan itibaren en yakın kurye size yönlendirilir ve 45 dk ile 90 dk arasında mesafeye göre en hızlı şekilde gönderiniz teslim noktasına ulaştırılır.

Özel kurye hizmetinin ücretleri ise normal kurye gönderisinin 4 katıdır. Fiyatlar mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Fiber Arabalı kurye

Arabalı kurye hizmeti motorsiklet ile taşınamayacak büyüklükte ve boyutta olan gönderileriniz için müşterilere sunulan özel bir hizmettir. Arabalı kurye de teslimat süresi 600 dk dır. 

Arabalı kuryede ücretlendirme sadece mesafeye göre yapılmaktadır.

Fiber Gece kurye

Gece kurye hizmeti 19:00 ve sabah 08:00 Yani mesai saatleri dışında kalan zaman diliminde verilen bir özel kurye hizmetidir. Gece çalışan firmalar ve kişiler için özel olarak verilen bir hizmettir.

Gece kurye ücretlendirmesi mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Fiber Kiralık kurye 

Kiralık kurye hizmeti sabit bir rotasyonu olan firmalar için kapıda hazır halde bekleyen fakat tüm masrafları fiber kurye tarafından karşılanan bir kurye hizmetidir. SGK + MAAŞ + MOTORSİKLET KIYAFETİ + YAĞMURLUK + MOTOR + MOTOR BAKIMI fiber kurye bünyesine aittir.

Kiralık kurye fiyatı aylık 10.000₺ + KDV dir. Ekstra ücret ödemeden 6 aylık kurye hizmetinden bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.