KURYE

Kurye  istanbul evrak,belge vb gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığını yapan kimsedir.

Kuryeler  yapmış oldukları iş alanında Motor kurye,Arabalı kurye,Yaya kurye ve Kiralık kurye olarak sınıflandırılırlar.

MOTOR KURYE

Motorsikletin hızı,trafiğe takılmaması ve ekonomisinden dolayı  motor kullanan kuryelere moto kurye motorlu kurye denir.

Bir motorlu kurye İstanbul’un her yerini ve kuryeye verilebilecek her türlü evrak takibini yapmayı bilir.Motorlu kurye firmalarından iş yapabilmek için birinci ön koşul adres bilmektir.

Motor Kuryenin görevi İstanbul içi tüm gönderilerde gönderinin aciliyetine göre normal yada ekspres olarak bildirilen adresten alınarak en kısa süre zarfında teslimatını sağlamaktır.

ARABALI KURYE

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı hacimli,ağır,kırılabilir,kıymetli ve taşınmasının riskli olacağını düşündüğünüz gönderileri Araçlı kurye ile dilediğiniz adrese teslimatını sağlayan hizmettir.

İstenildiği takdirde siparişleriniz itina ile taşınır.Arabalı kurye fiyatı normal fiyatların 5 katı olarak fiyatlandırılır.

YAYA KURYE

Banka kartları,hesap ekstreleri,broşür,katalog,dergi,toplantı ve kutlama davetiyeleri gibi gönderilerin birbirine yakın noktalar arasında teslim edildiği en ekonomik kurye hizmetidir.

KİRALIK KURYE

Kiralık kurye hizmeti ile sadece size hizmet eden kuryeniz olur.Sizlere tahsis edilen motorlu kurye bu hizmet ile işyerinizin kadrolu personeli gibi sadece işleriniz için hızlı bir şekilde hizmet vermeye başlar.

Kuryeniz haftanın 5 günü sabah 8,30 da mesaiye başlayıp akşam 18,00 da paydos eder.

Günlük 150 km yol,2 köprü,2 otoban geçişi.yemek ve ssk bizim tarafımızdan karşılanır günlük 150 km aşılırsa ücret faturaya yansıtılır.18,00 den sonra yapılan işler mesaiye tabi tutulur.

GECE KURYE

Günlük 18,00 den itibaren yaptığınız gönderiler gece tarifesi üzerinden fiyatlandırılır ve bu işleme gece kurye denir.

Gece kurye fiyatları normal gönderinin 2 katı olarak fiyatlandırılır.