Motor Kurye Hakkında

Motor kurye istanbul içeriside hizmet veren bir motorlu kurye firmasıdır.

Motor Kuryenin verdiği hizmetler

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Vip kurye
  • Arabalı Kurye
  • Gece kurye
  • E-Ticaret kurye

Normal Motor kurye

Normal motor kurye istanbul içerisinde bir noktadan bir noktaya gönderinizin 3.5 saat ile 4 saat arasında alım ve tesliminin yapıldığı kurye hizmetidir.

Normal kurye ücreti ve süresi gönderinin alım ve teslim noktasının yakınlığına veya uzaklığına göre değişebilir.

Express Motor kurye

Express motor kurye hizmeti normal kurye hizmetine göre 2 kat daha hızlı şekilde gönderinizin alınıp teslim edilmesi hizmetidir. İstanbul içerisinde 1 saat ile 2 saat arasında mesafeye göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Express motor kurye ücreti normal kurye gönderisinin 2 katıdır. Mesafeye göre fiyatlar değişebilir.

VİP Motor kurye

Vip motor kurye hizmetinde kuryemiz sadece sizin gönderiniz için çalışır. En hızlı şekilde alınıp teslim noktasına gönderinizi ulaştırır. İstanbul içerisinde mesafeye göre 45 dk ile 90 dk arasında teslimat süresi vardır.

Vip motor kurye hizmeti ücreti normal kurye hizmetinin 4 katıdır.

Arabalı Kurye

Arabalı kurye hizmeti İstanbul içerisinde motorlu kuryelerimiz ile taşınamayacak büyüklükte olan gönderilerinizin arabalı hizmetimiz ile alınıp teslim edilmesidir.

Arabalı kurye teslimat süresi 600 dk dır. Fiyatlar mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

Gece Motor kurye

Gece motor kurye hizmeti 19:00 ve 08:00 arasında gece mesai saatleridir. Gece çalışan müşterilerimiz için en uygun hizmettir. Fiyatlar mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Teslimat süreleri ise 60 dk ile 90 dk arasındadır.

E-Ticaret Motor kurye

E-Ticaret motor kurye hizmeti internet üzerinden sipariş alan müşterilerimiz için gün içi teslimat şeklindedir. Aynı gün teslimat e ticarette çok önemlidir. Müşterilerimize bu yönde hizmet vermekteyiz. Fiyatlandırma en az 10 adet gönderi olmakla birlikte adet başı 35 tl dir.